Pasowanie na ucznia

W dniu 11.10.2017r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta , pan Dariusz Skrobol. Pierwszoklasiści recytowali wiersze, śpiewali piosenki przedstawiające ich pierwsze dni w szkole. Następnie złożyli uroczysty tekst ślubowania, w którym obiecywali być dobrymi uczniami i wspaniałymi kolegami, po czym zostali pasowani dużym ołówkiem przez panią Dyrektor, co oznacza przyjęcie do społeczności szkolnej. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom i róg obfitości. Po skończonej akademii nasi bohaterowie wraz z rodzicami udali się na słodki poczęstunek, zorganizowany przez swoich rodziców.

Dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w zorganizowanie tej uroczystości.

W.Bienioszek, K.Kloc

Font Resize
Contrast