Mikołajki

A Mikołaj pędzi a Mikołaj gra…..w końcu jest to  wyczekiwany od kilku dni gość. Nic dziwnego, że  wszyscy uczniowie z niecierpliwością czekali na jego przybycie.  Zewsząd dochodziły głosy dzwonków!

Na szkolnym korytarzu było gwarno i kolorowo.Wszędzie  można było spotkać mikołajki, aniołki, reniferki i oczywiście diobły, czyli dzielnych siódmoklasistów, którym serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do akcji.

 

A Mikołaj pędzi a Mikołaj gra…..w końcu jest wyczekiwany od kilku dni gość.Z niecierpliwością wszyscy uczniowie czekali na spotkanie z Mikołajem. Zewsząd dochodziły głosy dzwonków!Na szkolnym korytarzu było Mikołajkowo, można było spotkać mikołajki, aniołki, reniferki i oczywiście diobły.Kto niegrzeczny mógł się dziś bać:-)

Opublikowany przez SP Czarków Środa, 6 grudnia 2017

 W. Bienioszek

zdjęcia : I.Ryczak

Font Resize