Szkolny Konkurs Recytatorski

W piątek 6 kwietnia  2018 r.  odbył się  w naszej szkole Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III. Celem konkursu było wspieranie dzieci  w poznawaniu literatury dziecięcej i rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz  umiejętności recytatorskich.  Jury  miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszyscy uczestnicy bardzo się starali i pięknie przygotowali do występu przed publicznością. Ostatecznie laureatami  zostali:

Klasy I

I miejsce Kamila Leśnikowska

II miejsce Hania Urbańska

III miejsce Wiktoria Sornowska

Klasy II i III

I miejsce Kamila Knapczyk

II miejsce Nadia Flis

III miejsce Emilka Kania

Wszyscy  uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali nagrody książkowe oraz  pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy.

Bryła, W. Bienioszek, K. Kloc

Font Resize
Contrast