Noc w szkole

27 kwietnia uczniowie klas pierwszych i drugiej nocowali w szkole. Zbiórka rozpoczęła się o godz. 18.00. Sale zamieniły się w sypialnie, zamiast stołów i krzeseł, pojawiły się karimaty, śpiwory, materace. Dzieciaki przejęte biegały między klasami. Gdy już wszyscy się rozlokowali i wypakowali zaczęliśmy wspólną zabawę. Głównymi atrakcjami tego wieczoru było szukanie skarbu i pyszna pizza. Podchody były bardzo emocjonującą grą, po której na każdego czekała kolacja. Później wieczorna toaleta, mycie ząbków i do łóżka. Wspólnie oglądaliśmy bajki i próbowaliśmy zasnąć. Wczesnym rankiem pobudka i gimnastyka na świeżym powietrzu. Potem śniadanie i na tym zakończyła się nasza niezapomniana przygoda.

 

GALERIA ZDJĘĆ -> NOC W SZKOLE

W.Bienioszek, K.Kloc, J.Bryła, P.Wita, K.Brzezińska