Konkurs fryzjersko – krawiecki „Grecka bogini”.

Uczennice klas ósmych: Noemi Kubis, Marta Sodzawiczny, Marta Kumor, Virgina Szczotka, Olga Pustelnik i  Paulina Mizera, pracowicie spędziły ferie zimowe przygotowując się do konkursu krawiecko – fryzjerskiego, który był zorganizowany przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach i przeznaczony dla uczniów klas ósmych i gimnazjum.

Zadnie konkursowe polegało na stworzeniu stylizacji modowej do pokazu „GRECKA BOGINI” poprzez: wykonanie fryzury, makijażu i  stroju. Na przygotowanie prezentacji uczennice miały 1 godzinę i 20 minut. Efekt pracy obu zespołów był rewelacyjny, co możecie ocenić sami oglądając zdjęcia.

Jury oceniające konkurs było tez po wrażeniem i tym samym I miejsce za najlepszą fryzurę zdobył zespół w składzie: Marta Sodzawiczny, Paulina Mizera i Olga Pustelinik. Gratulujemy talentu i kreatywności!

K.Brzezińska

Font Resize
Contrast