Dzień chłopaka w klasach

Chłopcy z klasy 7a zapamiętają tegoroczny dzień chłopaka na długo! Dziewczynom udało się do ostatniej chwili utrzymać w tajemnicy to, co dla nich przygotowały. Balony z helem, certyfikaty „super chłopaka” oraz samodzielnie upieczone przez Martynę i Emilię i Weronikę babeczki, to tylko niektóre atrakcje:)

„Liczymy, że nas przebijecie w nasze święto w marcu” – żartowały wraz z wychowawczynią.

A. Kantorowska

 


Dzień chłopaka w klasie 6a

Chłopcy z 6a również zostali zaskoczeni prezentami z okazji Dnia Chłopaka. Dziewczyny odśpiewały chłopakom „Sto lat” i wręczyły upominki. Następnie wspólnie się bawiliśmy w: „Zgadnij kim jestem?”, „Żywa rzeźba”, oraz graliśmy w „Mafię”.

Z tej okazji też wszyscy poczęstowaliśmy się słodkimi babeczkami przygotowanymi przez wychowawcę.

 

K. Kuś

 


Dzień Chłopaka w klasie 3b

Dzień Chłopaka film

K. Kloc

 


Dzień Chłopaka w klasie 5b

5B świętowała na godzinie wychowawczej w słoneczny wtorek po Dniu Chłopaka. Chłopcy wzięli udział w kilku konkurencjach, które były nagradzane słodkimi upominkami. Nikt nie skrzywił się przy jedzeniu cytryny, a co niektórzy domagali się dokładki. Większość dobrze poradziła sobie z dopasowywaniem nazw narzędzi do ich obrazków, mimo że niektóre są rzadko używane na co dzień. Możemy z dumą stwierdzić, że nasze chłopaki to prawdziwe zuchy.

Font Resize
Contrast