IV Forum Doradztwa Zawodowego

18 października klasa ósma wzięła udział w wyjeździe edukacyjnym na IV Forum Doradztwa Zawodowego, które w tym roku odbyło się w chorzowskiej budowlance. Nasi uczniowie pod opieką wychowawcy i doradcy zawodowego uczestniczyli w panelu dyskusyjnym otwierającym forum, następnie udali się na zajęcia z doradcą z Mobilnego Centrum Informacji OHP o tematyce:”Wybór ścieżki kształcenia”, a następnie brali udział w warsztatach praktycznych związanych z konkretnymi zawodami: technik architektury krajobrazu oraz technik budownictwa. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Muzeum Śląskie, gdzie uczestniczyliśmy w lekcji muzealnej: ” W sztabie powstańczym” oraz świetnie bawiliśmy się w pokoju zagadek „Skrytka powstańcza”. To był długi i wyczerpujący, ale bardzo udany wyjazd!

A Kantorowska/ J.  Waleczek

 

Font Resize
Contrast