„Daj książce drugie życie” – akcja Samorządu Uczniowskiego

Samorząd Uczniowski proponuje ciekawą akcję promującą czytelnictwo. Każdy z nas ma w domu książki, których nie czyta i nawet nigdy do nich nie zajrzy. Każdy także pewnie zmieniłby od czasu do czasu zasoby swojej biblioteczki. Stąd akcja samorządowa.
Od 27 listopada do 13 grudnia każdy może swoje niepotrzebne książki przynieść do pokoju nauczycielskiego, tudzież świetlicy. A przed świętami będzie możliwość zabrania sobie książek ze zbioru, który nazbieramy.

Taka sobie wewnątrzszkolna wymiana książek.
Przyjmujemy różnorakie książki! Stare i nowe! Grube i chude! Idealne i te, na których widać upływ czasu! Naukowe, popularnonaukowe! Poradniki! Literaturę piękną i te nieco mniej urokliwą! Poezję i dramaty! Słowem wszystko co drukowane.

Liczymy na zaangażowanie!

Łączymy pozdrowienia
Anna Haka-Otręba
Katarzyna Drobik
Paweł Wita

Font Resize
Contrast