Apel podsumowujący I półrocze

8 stycznia obchodziliśmy rocznicę urodzin naszego patrona Kornela Makuszyńskiego, który miał przekonanie, że nie istnieje serce, którego nie dałoby się otworzyć serdeczną miłością.
Aby uczcić jego pamięć uczniowie klasy 6a pełnili warty honorowe przy popiersiu naszego patrona, które znajduje się przy wejściu do szkoły.
Zostały również złożone kwiaty przez społeczność szkolną.

W tym dniu również odbył się apel podsumowujący I półrocze, który obfitował w wiele sukcesów sportowych oraz przedmiotowych. Podczas apelu zostały wręczone nagrody i wyróżnienia za konkurs pt: „Stop SMOG”, którego organizatorkami były p. D. Hristova, p. W. Bienioszek, p. A. Haka – Otręba.
Przy tej sposobności dziękujemy dyrekcji POPP w Pszczynie, Radzie Rodziców oraz prywatnym sponsorom za wsparcie rzeczowe w postaci nagród dla uczniów.

Podczas apelu uczniowie otrzymali również nagrody i dyplomy za konkurs matematyczny pt: „Matematyczny Kalendarz Adwentowy”organizowany przez p. R. Dybowicz.

Nauczyciele wychowania fizycznego wręczyli dyplomy za szkolne zawody w biegach przełajowych. W każdym roczniku zostały wyłonione 3 miejsca.

Pani dyrektor Jolanta Skrzyńska – Gorska podsumowała I półrocze, prosiła również uczniów o bezpieczne spędzenie ferii zimowych.

K. Kuś

Font Resize
Contrast