Uczniowie klasy 6b na kręgielni

Uczniowie klasy 6b na kręgielni

Dnia 7 lutego 2020r. w ramach klasowej zabawy karnawałowej klasa 6b wybrała się na kręgle do Hotelu Imperium do Pszczyny. Uczniowie podzielili się na dwie grupy po 7 osób. Każda grupa miała do dyspozycji jeden tor. Zasady gry okazały się bardzo proste i choć większość była w kręgielni po raz pierwszy, wszyscy świetnie sobie radzili, oddając coraz lepsze rzuty. Punkty automatycznie liczyła maszyna. Po serii próbnej młodzież przystąpiła do rozgrywek indywidualnych, podczas których odbyło się 10 rund. Kilku osobom udało się strącić wszystkie kręgle za jednym uderzeniem. Najwięcej punktów zdobył Filip Folwarczny, który otrzymał główną nagrodę- bobonierkę. Filip poczęstował wszystkich uczestników, którzy również uzyskali zadawalające wyniki. Podczas gry uczniowie świetnie się bawili, dopingowali siebie nawzajem. Zdrowa rywalizacja dostarczyła wszystkim pozytywnych emocji.

Uczniowie w dobrych humorach, zadowoleni z nabycia nowej umiejętności gry w kręgle, wrócili do szkoły z zamiarem powtórzenia wyjazdu.

Opiekunowie: M. Kubica, M. Fischer

Font Resize
Contrast