Dzień Edukacji Narodowej

Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

w związku ze zdalnym nauczaniem w bieżącym tygodniu, które niestety nastąpiło z powodu pandemii Covid 19, uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej nie może się odbyć w takiej formie jak zawsze.

Uczniowie klas: 3a,3b, 5a i 6b pod okiem wychowawców: p. Liliany Tyc, p. Pauliny Szymury, p. Pawła Wity i p. Anny Chrapek przygotowali dla Was specjalną prezentacją związaną z historią tego święta.

W swojej prezentacji składają również najserdeczniejsze życzenia nauczycielom i wszystkim pracownikom naszej szkoły
i przedszkola.

Dziękujemy za piękne życzenia!

Drodzy Uczniowie to również Wasze święto, zatem życzymy Wam samych sukcesów w szkole i poza nią, rozwijania swoich pasji i zainteresowań i pamiętajcie „Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.” [Adam Mickiewicz]

Film przygotowany przez klasę 3a

Prezentacja + film przygotowany przez klasę 5a i 6b

 

Film przygotowany przez klasę 3b

 

Font Resize
Contrast