Czarków pomaga Maciusiowi :)

Szanowni Rodzice, mieszkańcy Czarkowa, Przyjaciele! 

Gorąco zachęcamy Was do udziału w zbiórce tak bardzo potrzebnych funduszy na leczenie małego Bohatera z Jankowic!

Maciuś tak jak każde dziecko chciałby biegać, bawić się oraz spełniać marzenia. Niestety okrutna choroba jaką jest SMA zaatakowała mały organizm chłopca. Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Czarkowie chcą aktywnie włączyć  się do Boju o zdrowie Maciusia. Na stan obecny uzbierano ok 27% potrzebnej kwoty. Niestety mały wojownik ma mało czasu ponieważ do kryterium podania leku wlicza się wagę dziecka. Chłopczyk ma 0,5 kg „czasu”. Prosimy o darowizny oraz udział w aukcjach na rzecz Maciusia. Pamiętajmy – DOBRO WRACA !

Link do zbiórki, która potrwa aż do wigilii: https://www.siepomaga.pl/czarkow-pomaga-maciusiowi

Font Resize
Contrast