Wszyscy razem dla Maciusia

Wszyscy razem dla Maciusia

W sobotę 21 listopada br. cała społeczność Czarkowa i okolicznych miejscowości wzięła udział w kiermaszu na rzecz 3-letniego  Maciusia Cieślika z Jankowic, który zmaga się  z  SMA.  Miesiąc wcześniej,  wolontariusze SKW  razem z Armią (nie)Małego Wojownika i sołtysem Czarkowa,  rozpoczęli przygotowania  do tej akcji.

Wolontariusze zorganizowali kampanię  informacyjną poprzez wykonanie i rozwieszenie w Czarkowie plakatów promujących to wydarzenie. W piątek przed kiermaszem pakowali  ciasta, a w sobotę pośredniczyli w zamianie wszystkich ofiarowanych rozmaitości (ciasta, dżemy, kompoty, stroiki, rzeźby, ceramika, koszulki, czapeczki, smycze, ozdoby choinkowe, rękodzieło itd.) na pieniądze.

Ludzie dopisali, skarbonki pęczniały, kiermasz zakończył się sukcesem.  Zebraliśmy 17 265 zł.
Możemy się cieszyć, że WSZYSCY RAZEM  daliśmy radę.

Wielki szacunek dla Pani Barbary Strzody z Armii (nie)Małego Wojownika Maciusia, która dowodziła całą akcją!!!

Trzymamy kciuki za kolejne akcje na rzecz Maciusia. Oby zdążyć z pomocą.

Tak być musi…

GALERIA ZDJĘĆ -> KLIK

Wolontariusze biorący aktywny udział w wydarzeniu:  Zofia Cz., Lilianna F., Nadia F.,  Paweł K., Emilia K., Paulina S., Oliwia S., Milena Sz., Nikola T.,  Jagoda T., Julia  W., Julia Z.   oraz   p. Małgorzata Fischer, p. Marlena Kapica, p. Patrycja Mikołajec, p. Elżbieta Witkowski, p. Justyna Zywert, p. Maria Kubica

Font Resize
Contrast