Relacja z wręczenia Szlachetnej Paczki

Szanowni Państwo, otrzymaliśmy relację z wręczenia Szlachetnej Paczki:)

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Natalia z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Rodzina była zachwycona liczbą oraz zawartością podarowanych im paczek. Dzieci (szczególnie te najmłodsze) z radością otwierały po kolei podarki oraz przeglądały dosłownie każdą zawartą w nich rzecz. Pani Natalia oraz pan Ryszard byli bardzo zakłopotani oraz onieśmieleni liczbą otrzymanych prezentów, do czynnego udziału w rozpakowywaniu paczek zachęciły ich po dłuższej chwili dzieci. Emilia z wielką radością testowała słuchawki o których marzyła, z kolei Roksana była zachwycona materiałami umożliwiającymi jej naukę języka francuskiego. Cała rodzina była wzruszona udziałem w projekcie Szlachetna Paczka oraz dziękowała kilkukrotnie za okazaną im pomoc.

Słowo od Wolontariusza

Serdecznie dziękujemy za miłą oraz owocną współpracę. Wszystkie paczki były starannie przygotowane, ich zawartość również spełniała wszystkie potrzeby rodziny, które ujęliśmy w opisie rodziny. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam samych wspaniałości, miłości, radości oraz aby wszystkie dobre uczynki wróciły do Was ze zdwojoną siłą.

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy tym, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2020, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

B.Ryś/ K. Brzezińska/ K. Kuś/ E. Górska

Font Resize
Contrast