Konkurs plastyczny „Lodołamacze w akcji”

Nasza szkoła bierze udział w projekcie ” Aktywni Błękitni – szkoła przyjazna wodzie”.
W najbliższym czasie w ramach projektu zachęcam do udziału w konkursie plastycznym. Prace można przesyłać do pedagoga szkolnego Katarzyny Brzezińskiej na adres k.brzezinska@zspczarkow.pl lub osobiście sala 17 do piątku 22.01.2021. Technika pracy dowolna.

Tematyka konkursu:

Ostatnie śnieżne i mroźne dni sprawiają, że na wody Odry i Wisły wpływają lodołamacze. Ich wytężona praca z pewnością zapobiegnie powodziom zatorowym, a w związku z tym zapobiegnie zalaniom wielu terenów Polski.

W związku z tym wydarzeniem, w ramach programu „Aktywni Błękitni” ogłaszamy konkurs na najlepszy rysunek lodołamacza w akcji!

Dla zwycięzców przygotowaliśmy 100 zestawów edukacyjnych upominków (możliwe jest również zwiększenie liczby przewidzianych nagród).

Font Resize
Contrast