Poszukiwacze zaginionych kamieni

Konkurs – gra terenowa dla uczniów klas IV- VIII. Gra polega na poszukiwaniu kolorowych, malowanych kamieni. Przez pięć dni w aplikacji Teams będą pojawiały się rymowanki z wskazówkami gdzie szukać kamienia. Każdy uczestnik robi sobie zdjęcie selfie z kamieniem, i odkłada go na miejsce. Po rozwiązaniu pięciu zagadek ( każdego dnia jedna przez 5 dni), wysyła zdjęcia do organizatora. Zdjęcia nie będą publikowane posłużą jedynie do weryfikacji zrealizowanych zdań. 

Nagrody: koło ratunkowe – uczeń może jednorazowo z wybranego przedmiotu wykorzystać koło ratunkowe by uniknąć wpisania punktów ujemnych, bądź negatywnej oceny. Uczeń może wykorzystać koło ratunkowe z danego przedmiotu wybierając tylko jedną z możliwości: brak zadania, nieprzygotowanie do lekcji, nieprzygotowanie do odpowiedzi.

1 miejsce koła ratunkowe( j. polski, matematyka, fizyka lub historia)

2 miejsce koła ratunkowe (język polski, matematyka)

3 miejsce koło ratunkowe( przedmiot do wyboru)

Pierwsze miejsce zajmują trzy osoby, które jako pierwsze prześlą pięć zdjąć z rozwiązaniem zagadek.

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo zmiany liczby wygrywających osób w zależności od zainteresowania konkursem.

Konkurs rozpoczyna się w piątek 12.02.2020 a kończy się 16.02.2020 r.

Zdjęcia z opisem, kto jest ich autorem należy przesłać na adres k.brzezinska@zspczarkow.pl do środy 17.02. 2021 do godziny 20.00.

K.Brzezińska

Font Resize
Contrast