Pasowanie na ucznia w klasie 1a

12 lutego 2021 r. odbyła  się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia.
To szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej.

W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły.
Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze.
Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez p.o. dyrektora szkoły Kornelię Kuś w obecności pani Wiceburmistrz Pszczyny Barbary Sopot-Zembok.
Pierwszaki  przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

 

W. Bienioszek

Font Resize
Contrast