Konkurs recytatorski

W piątek 14 maja  2021 r.  odbył się  w naszej szkole Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III. Celem konkursu było wspieranie dzieci  w poznawaniu literatury dziecięcej i rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz  umiejętności recytatorskich.  Jury  miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszyscy uczestnicy bardzo się starali i pięknie przygotowali do występu przed publicznością. Ostatecznie laureatami  zostali:  

Klasy I 

I miejsce Ewa Czylak 

II miejsce Lena Rokowska 

III miejsce Rozalia Moskwa 

Wyróżnienie Milena Sprownik 

Klasy II i III 

I miejsce Hania Czerwionka 

II miejsce Kajetan Kiercz, Emilka Smołka 

III miejsce  Ola Łaba 

Wyróżnienie Emilka Ziółkowska 

 

Wszyscy  uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali nagrody książkowe oraz  pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy. 

 

 1. Bryła,K. Kloc

 2. dav
  dav
  dav
  dav
  dav
  dav
  dav
  dav
  dav
  dav
  dav
  dav
  dav
  dav
  dav
  dav
  dig

  dav

 

Font Resize