Wszyscy razem dla Filipka

W dniu 19 czerwca 2021 roku odbył się w Czarkowie kiermasz charytatywny przeznaczony na leczenie Filipka Cholewy z naszego powiatu – chorego na rdzeniowy zanik mięśni.

Organizatorzy kiermaszu serdecznie dziękują całej społeczności Czarkowa, w tym rodzicom i wychowankom naszej szkoły za przekazane na kiermasz produkty.

W tym miejscu dziękujemy nauczycielkom : p. Annie Hace- Otrębie, p. Justynie Zywert, p. Marlenie Kapicy, które wraz z uczniami podczas zajęć szkolnych wykonały kompozycje kwiatowe, mydełka, pluszowe zabawki, torby ekologiczne itd. Pani Anna Haka – Otręba przygotowała również plakat promujący wydarzenie.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przekazali na sprzedaż ciasta , ciasteczka oraz przetwory domowe i inne różnorodności. W tym gronie znaleźli się: p. Agata Pustelnik, p. Anna Poźniak, p. Katarzyna Brzezinka, p. Katarzyna Brzezińska, p. Beata Lekki, p. Kornelia Baron, p. Ewa Rozmus, p. Sylwia Baron, p. Patrycja Pająk, p. Izabela Ryczak, p. Barbara Strzoda, p. Katarzyna Zajusz, p. Klaudia Kawa, p. Jaroszek Katarzyna, p. Mizera Dorota, p. Anna Czembor, p. Justyna Stęchły, p. Sylwia Ogierman, p. Bernadeta Ryś, p. Liliana Tyc, p. M. Kapica oraz wiele innych osób, których nazwiska nie znamy. Serdecznie dziękujemy lokalnej Piekarni z Czarkowa za włączenie się w akcję.

Składamy serdeczne podziękowania sołtysowi Czarkowa panu Jackowi Kubisowi za współorganizowanie wydarzenia oraz zaangażowanym nauczycielom- wolontariuszom: p. Justynie Zywert, p. Marlenie Kapicy, p. Lilianie Tyc, p. Bernadecie Ryś.

Brawo dla naszych wspaniałych wolontariuszy SKW, którzy z wielkim zapałem przygotowali wydarzenie, jednocześnie dbając o jego promocję w środowisku lokalnym, a podczas kiermaszu zachęcali do wsparcia Filipka. Są to: Olek Bogusz, Zosia Czerwionka, Liliana Faruga, Roksana Filip, Nadia Flis, Natalia Fąfara, Paweł Kawa, Emilia Kokot, Nadia Kozik, Magdalena Liszka, Antosia Oses, Daria Pająk, Filip Piszczek, Maja Ryczak, Paulina Strzoda, Oliwia Swadźba, Milena Szromek, Nikola Tomża, Jagoda Tyc, Wojciech Urbański, Julia Woźnikowska, Julia Zajusz.

Dzięki ofiarności mieszkańców Czarkowa i okolicznych miejscowości udało się pozyskać 6 100 zł.

Zebrane pieniądze zostały bezpośrednio wpłacone na konto Stowarzyszenia Omnibus, której podopiecznym jest Filipek Cholewa.

Wspaniałym podsumowaniem tej akcji charytatywnej jest wielkie serce z podpisami wszystkich darczyńców, które przekażemy rodzinie Filipka jako symbol solidarności całej społeczności Czarkowa w walce o zdrowie Filipka.

Koordynatorzy SKW

Małgorzata Fischer

Maria Kubic

Font Resize
Contrast