POMOC DLA UCHODŹCÓW

Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli do włączenia się w zbiórkę dla ukraińskich uchodzców, która zostanie przekazana do Przedszkola św. Franciszka, ul. Mickiewicza 9,  w obwodzie iwanofrankowskim.

Potrzebujemy: środki higieniczne, sanitarne i czystości: mydło, również szare, pasty, szczoteczki do zębów, gąbki, środki do prania, ręczniki papierowe, chusteczki do pielęgnacji małych dzieci, pampersy, zasypki dla niemowląt, wszelkie środki higieny osobistej, środki opatrunkowe, przeciwbólowe, plastry, bandaże, kaszki i mleko dla dzieci z długą datą ważności, papier toaletowy, rękawiczki jednorazowe.

Może też być pożywienie w puszkach z długim terminem ważności, śpiwory i koce (ale to w drugiej kolejności).

Zbiórka potrwa do czwartku 03.03. 22.

Dary mozna składać przy wejsciu do szkoły.

 

Font Resize