Konkurs recytatorski

5 kwietnia 2022 r. odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III. Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień twórczych, doskonalenie umiejętności recytatorskich oraz zachęcanie dzieci do występów na scenie. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ uczestnicy bardzo się starali i pięknie przygotowali do występu przed publicznością. Ostatecznie laureatami zostali:

Klasy I

I miejsce Zofia Smorzewska

II miejsce Liliana Woźniak

III miejsce Zuzia Duda

Klasy II i III

I miejsce Emilka Smołka

II miejsce Lena Rokowska

III miejsce Hania Janosz

Wyróżnienie: Sofia Wójcik, Damian Łaba, Tomek Leśko, Wanda Lukowiec

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali nagrody książkowe, słodkości oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy.

J. Bryła, K. Kloc, A.Porębska

Font Resize