Mistrzostwa Gminy Pszczyna w Minikoszykówce

W dniu 01.04.2022 szkoła podstawowa w Czarków była gospodarzem Mistrzostw Gminy Pszczyna w Minikoszykówce rocznik 2009 i młodsze oraz Koszykówce dziewcząt roczniki 2007-2008. W zawodach wzięły udział szkoły SP 4 Pszczyna, SP6 Pszczyna, SP Ćwiklice oraz gospodarz SP Czarków. Mistrzem Pszczyny w roczniku 2009 zostały dziewczyny z SP6 Pszczyna, II miejsce dla SP4 Pszczyna i III miejsce dla naszych dziewcząt. W rywalizacji starszych roczników I miejsce dla dziewcząt z SP6 Pszczyna, II miejsce dla gospodarza zmagań czyli Czarkowa i na najniższym stopniu podium zameldowały się dziewczęta z Ćwiklice. Wszystkim drużynom gratulujemy bardzo dobrej dyspozycji i gry fair Play oraz najlepszym życzymy powodzenia na zawodach powiatowych. Podziękowania dla opiekunów drużyn z przygotowaniem zespołów do zawodów oraz pomoc przy sędziowaniu w trakcie całego turnieju.

Font Resize