Spotkanie z Detektywem Pozytywką 

13  kwietnia uczniowie klasy 3 b odwiedzili Bibliotekę Publiczną w Czarkowie. Trzecioklasiści  uczestniczyli w prezentacji twórczości Grzegorza Kasdepke. W czasie spotkania  pani  bibliotekarka D.Swadźba   podsumowała też konkurs  czytelniczy  ze znajomości książki „Detektyw Pozytywka”.  Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania  twórczością  G. Kasdepke  oraz zachęcanie uczniów do uważnego czytania i samodzielnej pracy. Zadaniem uczestników było udzielenie pisemnych odpowiedzi na pytania  do książki.  Wszyscy uczniowie klasy 3 b wykazali się bardzo dobrą znajomością treści książki. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek.  Uczniowie,  którzy zajęli  trzy pierwsze miejsca otrzymali nagrody rzeczowe. Gratulujemy zwycięzcom! 

I miejsce Laura Kubis 

II miejsce Zosia Stencel, Emilka Smołka 

III miejsce  Michał Czernecki, Kuba Harazin 

 

J.Bryła, D.Swadźba 

Font Resize