Księgozbiór biblioteczny w wersji elektronicznej

Z przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka uruchomiła internetową wersję katalogu księgozbioru za pośrednictwem programu MOL NET +.Katalog biblioteki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarkowie znajdziecie pod linkiem https://m007123.molnet.mol.pl/

W celu zorientowania się, czy dana książka znajduje się w księgozbiorze ZSP w Czarkowie należy w pole „wyszukaj” wpisać wybrany tytuł, autora, bądź temat szukanych zbiorów i kliknąć w symbol lupy.

System wyświetli wyniki wyszukiwania. Po kliknięciu w aktywny tytuł egzemplarza wyświetli nam się opis pozycji i liczba egzemplarzy.Niestety, obecnie nieaktywna jest opcja logowania czytelników. W przyszłym roku zostanie umożliwiony  dostęp do konta, który pozwoli sprawdzić  dostępność książki i dokonać jej rezerwacji.Szczegółowych informacji o dostępności zbiorów udzielają nauczyciele bibliotekarze.

Font Resize