WIELKANOC w DELFINKACHWIELKANOC w DELFINKACH
W naszej grupie „Delfinki” rozmawialiśmy o tradycjach i zwyczajach związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Dzieci poznały symbole świąt, takie jak pisanki, baranek, koszyczek wielkanocny oraz palma wielkanocna. Wspólnie wykonywaliśmy prace plastyczne, ozdabialiśmy jajka i przygotowywaliśmy świąteczne dekoracje.
Nie zabrakło również zabaw ruchowych, piosenek i wierszyków o tematyce wielkanocnej. Dzieci z radością uczestniczyły w poszukiwaniu ukrytych jajeczek oraz dzieliły się opowieściami o rodzinnych tradycjach.
Świąteczny czas w „Delfinkach” upłynął w miłej i radosnej atmosferze, pełnej uśmiechu, kreatywności i wspólnej zabawy. Natomiast w środę usiedliśmy do Wielkanocnego Stołu dzieląc się radosnymi życzeniami.


Category: Uncategorized
