Inauguracja Roku Szkolnego

Szanowni Rodzice,

Przed nami kolejny rok szkolny, trudno przewidzieć jak się potoczy. Aktualna sytuacja w naszym powiecie jest bardzo zmienna. Planujemy inaugurację nowego roku szkolnego i przedszkolnego oczywiście 1 września 2020 r. Odbędzie się to na powietrzu, na płycie szkolnego boiska. I tak po kolei:

– godz. 8.00 – klasy od IV do VIII. Uroczystość ogólna i spotkania z wychowawcami,

– godz. 10.00 – klasy od I do III. Uroczystość ogólna i spotkania z wychowawcami.
Zapraszamy również Rodziców uczniów klasy I.  Prosimy o obecność jednego rodzica.

Szanowni Państwo, jeśli pogoda uniemożliwi powyższy przebieg inauguracji i spotkania rodziców, zmienimy zamierzenia i damy znać odpowiednio wcześnie.

Rozumiem, że z pewnością mają Państwo wiele pytań i wątpliwości, zapewniam, że my również. Postaram się w miarę możliwości informować o podjętych decyzjach. W niedługim czasie powtórnie zostaniecie Państwo zapoznani z uaktualnionymi procedurami i wytycznymi na czas pandemii.

Dyrektor
Jolanta Skrzyńska-Gorska

Font Resize
Contrast