Spotkanie z Cudaczkiem Wyśmiewaczkiem

W dniu 10  marca 2021 r.  uczniowie klasy II b  uczestniczyli w konkursie  czytelniczym  ze znajomości książki „Cudaczek  Wyśmiewaczek”.  Konkurs organizowany był  przez Bibliotekę Publiczną w Czarkowie oraz  Bibliotekę Szkolną.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania  twórczością  J. Duszyńskiej oraz zachęcanie uczniów do uważnego czytania i samodzielnej pracy. Zadaniem uczestników było udzielenie pisemnych odpowiedzi na pytania  do książki.

Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się bardzo dobrą znajomością treści książki. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz zakładkę do książki. Uczniowie,  którzy zajęli  trzy pierwsze miejsca otrzymali nagrody rzeczowe. Gratulujemy zwycięzcom!

I miejsce Laura Kubis

II miejsce Wiktoria Czembor, Emilka Ziółkowska, Michał Czernecki

III miejsce  Emilka Smołka, Kuba Harazin

J.Bryła, B.Ryś

dav

 

 

Font Resize
Contrast