Konkurs

30 kwietnia 2024 r. odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III. Głównym celem konkursu było rozwijanie i promowanie uzdolnień recytatorskich uczniów, zachęcanie dzieci do występów na scenie oraz wzbudzanie zainteresowania poezją dziecięcą, Komisja konkursowa miała trudne zadanie, gdyż wszyscy uczestnicy świetnie przygotowali do występu przed publicznością. Ostatecznie laureatami zostali:

Klasy I

I miejsce Zuzia Janosz

II miejsce Matylda Firganek

III miejsce Antosia Flis

Wyróżnienie: Nikodem Szczepanek, Marysia Filec

Klasy II i III

I miejsce Janek Stęchły

II miejsce Zosia Czarnecka, Milena Janosz

III miejsce Zosia Smorzewska, Nikola Szczepanek

Wyróżnienie: Lidzia Bielecka, Sofia Wójcik, Zuzia Duda, Ola Duda

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy.

Font Resize