Apel z okazji świąt majowych

W poniedziałek 29 kwietnia w naszej szkole było wesoło, uroczyście i biało-czerwono🇵🇱 Podczas apelu zorganizowanego dla uczczenia świąt majowych najpierw odśpiewaliśmy hymn narodowy, potem obejrzeliśmy występ uczniów i uczennic klasy III a, by następnie wziąć udział w turnieju wiedzy o Polsce „Kocham Cię Polsko”🌹❣️

Emocje były tym większe,że do konkurencji stanęły dwie drużyny: uczniów i nauczycieli ☺️ Rywalizacja była bardzo zacięta, uczennice Kamila i Karolina świetnie prowadziły rozgrywki, a jury w składzie: Pani Dyrektor, pani Maroszek i pani Kantorowska uważnie przyglądały się każdej konkurencji.

Ciut lepsza w turnieju okazała się drużyna nauczycieli, jednak nie o zwycięstwo w tych rozgrywkach chodziło, a o dobrą zabawę:) Dziękujemy pani Chrapek, pani Mikołajec i panu Wicie za odwagę, a uczniów- jak zwykle, motywujemy do zdobywania wiedzy i doświadczenia.

Kto wie, może za rok rewanż?;)

Font Resize