Witaj majowa jutrzenko !

We wtorek 29  kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie przypomnieli wydarzenia sprzed 234 lat, które na trwałe zapisały się w historii Polski jako wyraz troski o dobro wspólne i dążenie do sprawiedliwości.
W programie znalazły się wiersze, pieśni patriotyczne oraz krótkie scenki historyczne, które wprowadziły nas w atmosferę tamtych czasów.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie tej pięknej uroczystości.

Przejdź do treści
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Czarkowie
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.