Karolin i Sztafeta z brązowym medalem

W dniu 6 czerwca w Pszczynie odbyła się Pszczyńska Spartakiada Młodzieży Gminy Pszczyna. Z brazowymi medalami występ w zawodach zakończyła Karolina Baron, która wywalczyła medal w biegu na 100m oraz sztafeta mieszana 10x50m w składzie: Jan Stencel, Aleksander Dorabiała, Eryk Kupiecki, Mieszko Jaworski, Daniel Orlewicz, Maksymilian Biolik, Marcel Szczotka, Julia Paździor, Liliana Woźniak, Maria Mazur, Hanna Benek, Oliwia Kania, Kinga Baron. W składzie reprezentacji ZSP Czarków byli także: Julia Gajda i Adrian Witoś (bieg na 60m), Hanna Janosz i Oskar Wrzoł(bieg na 300m), Hanna Czerwionka, Kamila Leśnikowska, Karol Bogusz, Wojciech Poźniak(bieg na 600 dziewcząt i 1000m chłopców), Sonia Folwarczny, Nikola Morciniec, Jakub Harazin i Maksym Shafarus (skok w dal), Julia Bryła, Kinga Tetłak, Miłosz Kumor i Eryk Kupiecki(rzut piłeczką palantową), Karolina Baron i Mateusz Badźmierowski(bieg na 100m), Julia Głąbek i Filip Pazyna(pchnięcie kulą), Karolina Baron, Mateusz Badźmierowski, Nikola Morciniec, Michał Kupiec (sztafeta 4x200m).

Gratulujemy💪

Font Resize