Kolejny sukces naszych siatkarek

W Tychach odbył się półfinał wojewódzki w minisiatkówce dziewcząt rocznik 2011 i młodsze. Po za naszymi dziewczynami do półfinału zakwalifikowały się także Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 w Tychach, Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich, Szkoła Podstawowa nr 51 w Katowicach. Po losowaniu trafiliśmy na Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich i po zaciętym 3 setowym boju przegraliśmy 2:1, a trzeciego seta do 13 (8:25; 25:9; 15:13). W drugim półfinale Katowice wygrały z Tychami 2:1. Mecz o III miejsce po walkowerze 2:0 dla Czarkowa, a finał wygrywają dziewczęta z Katowic 2:0 i to one uzyskały awans do finału wojewódzkiego. Dla całej naszej reprezentacji wielkie gratulacje za zaangażowanie, emocje i wielki sukces. Skład: Marlena Szewd, Laura Kubis, Jagoda Leśnikowska, Paulina Kania, Julia Gajda, Malwina Leśnikowska, Paulina Mamok, Julia Bryła, Lena Faruga, Natalia Kania, Paulina Pastuszka, Aleksandra Łaba, Aleksandra Ciach, opiekunem drużyny był Marek Kloc.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂
Font Resize