KONCERT NOWOROCZNY

                                     W niedzielę, 14 stycznia w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Czarkowie odbył się Koncert Zimowy.
Wydarzenie rozpoczęło się od występu wokalistów Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu „VoicePess”.
Uczennice przygotowane przez panią Barbarę Brodę – Malon  w składzie: Natalia Szafron, Anna Stalmach, Małgorzata Czopek, Maria Baron, Zofia Pławecka, Julia Szyja i Magdalena Mynarska wprowadziły wszystkich w ciepły, świąteczny nastrój. Następnie z zimowym przesłaniem dla rodziców i zaproszonych gości wystąpili uczniowie naszej szkoły prezentując scenki z zamku Królowej Śniegu, przeplatane pięknymi tańcami i śpiewem.  Uczniowie w specjalnie przygotowanych strojach oraz w zimowej scenerii z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Kiedy artystyczna część dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie, otrzymali gromkie brawa, które były uznaniem za piękne wykonanie przedstawienia. Na zakończenie głos zabrała pani Dyrektor – Jolanta Skrzyńska, dziękując wszystkim za obecność, a aktorom i wokalistom za  trud  i wysiłek włożony w przygotowanie koncertu.

Serdeczne podziękowania składamy wokalistom Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu „VoicePess”,  ich Mentorce – pani Barbarze Brodzie- Malon, aktorom, wokalistom, tancerzom, rodzicom i wszystkim,  którzy przyczynili się do zorganizowania koncertu.

L. Tyc

 

fot. W.Bienioszek /K.Kloc

Font Resize
Contrast