Relacja z Pikniku Rodzinnego

26 maja 2018 roku, w godzinach 11.00-16.00 w naszej szkole miał miejsce Piknik Rodzinny.

Impreza rozpoczęła się występami dzieci w sali gimnastycznej. Można było podziwiać występy m.in.  zwycięzców II edycji Szkolnego Konkursu  ,,Mam Talent!”.Organizatorzy zapewnili wszystkim wiele atrakcji.  Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z końmi. Można było zdobyć dużo cennych i ciekawych informacji ze stoiska z pierwszą pomocą oraz stoiska harcerskiego. Dzieci z rodzicami mogli ciekawie spędzić czas biorąc udział w różnych rywalizacjach sportowych, takich jak: sztafeta rodzinna, piłka nożna oraz siatkówka. Nie zabrakło oczywiście stoisk z przekąskami,  które były chętnie odwiedzane przez uczestników naszego pikniku. W trakcie wydarzenia odwiedziła nas straż pożarna,  która przyniosła wielką ulgę dzieciom – po wizycie wozu strażackiego już prawie nikt nie narzekał na upał. Wszyscy opuścili Piknik Rodzinny z wspaniałymi wspomnieniami.

K.Kapias