„IDĄ ŚWIĘTA NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ!”

Zespól Szkolno – Przedszkolny w Czarkowie bierze udział w ogólnopolskim projekcie
pt: „Idą Święta nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!”.

Projekt jest organizowany przez fundację „Dbam o mój z@sięg”.
Projekt wpisuje się w szeroko rozumianą profilaktykę e-uzależnień, jak również w podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym /określone przez MEN (Rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli. Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z zasobów dostępnych w sieci).

W ramach projektu uczniowie otrzymają kartki świąteczne, aby móc je własnoręcznie wypisać i wysłać.

Równocześnie odbywa się ogólnopolski konkurs plastyczny „Najładniejsza kartka świąteczna” dla wszystkich grup przedszkolnych oraz uczniów klas I – III (w dwóch kategoriach: kartka wykonana samodzielnie i kartka wykonana z pomocą rodzica).

Prace powinny być w formacie A4, płaskie, nie złożone na pół.

Na Wasze kartki czekamy do 14 grudnia – prace proszę składać u p. Kornelii Kuś lub u swoich wychowawców.

Na najciekawsze prace czekają nagrody!

Strona projektu -> TUTAJ

K. Kuś