Wycieczka wigilijna w Beskid Śląski- Schronisko na Przysłopie pod Baranią Górą!

W niedzielę 15 grudnia „Wichura” wraz z uczniami naszej szkoły udała się w Beskid Śląski, aby w swoim gronie, w górskiej atmosferze podzielić się opłatkiem. Ponad 50 osób, tuż po 11 zasiadła do stołu dzieląc się z wszystkimi tym, co zmieściło się w plecaku. Potraw i łakoci było sporo, począwszy od barszczu, smażonych ryb, kapusty z grzybami po ciasta, ciasteczka i makówki. Na koniec nasza organizatorka, dobry duch wszystkich wyjazdów Joasia Rozmus- Cader życzyła wszystkim tego, abyśmy znaleźli swoją pasję, mogli się w niej realizować i w niej znaleźć szczęście… a góry to miejsce, gdzie szczęście można znaleźć, zarówno w widokach, w przyrodzie jak i w dobrych ludziach, których spotykamy na trasie….

Wesołych Świąt!

Aleksandra Kost

Font Resize