Śląski Festiwal Naukowy

W dniach od 25 do 27 stycznia w Katowicach odbywał się Śląski Festiwal Naukowy.
Nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu!

27 stycznia klasy: 5a, 5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b i 8a wybrały się do Katowic. Klasy podzielone na grupy miały ustalone wejścia na różne godziny. Był to ostatni dzień festiwalu i jedyny udostępniony dla grup zorganizowanych.
Podczas festiwalu uczniowie mogli obejrzeć ofertę wielu stanowisk, które przedstawiały w ciekawy sposób informacje z zakresu: medycy, przyrody, nauk ścisłych, nauk humanistycznych, grafiki, e-sportu i wielu innych dziedzin. Odbywały się wykłady na żywo w wielu miejscach, gdzie można było wysłuchać przemówień prelegentów z różnych krajów.

Podczas tych kilku godzin uczniowie mogli wybierać wśród stanowisk, które były dla nich najciekawsze, korzystając z aplikacji lub mapy poruszali się samodzielnie na terenie
Spodka i Międzynarowego Centrum Kongresowego.

K. Kuś

Font Resize
Contrast