Pszczyna sobie pomaga! ZSP w Czarkowie dołącza się do akcji:)

Jak zapewne Państwo wiedzą w naszej gminie na szeroką skalę została rozpowszechniona akcja pt: „Pszczyna sobie pomaga”.

Na facebooku wszystkie działania związane z tą akcją znajdą Państwo pod (hasztagiem) #pszczynasobiepomaga, jak również wszelkie działania mogą Państwo znaleźć na stronie: https://www.pless.pl/wiadomosci/tag/3118

Nasz personel obsługowy pracujący w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Czarkowie również przyłączył się do akcji, Panie kucharki gotowały obiad dla seniorów i potrzebujących, a obecnie Panie szyją maseczki wielorazowe, które zostaną przekazane dla szpitala lub potrzebującym.

W szkole zorganizowały małą pracownię krawiecką, która prężnie działa.

Pozdrawiamy serdecznie nasze kreatywne Panie i dziękujemy za taką pomoc!

BRAWA DLA WAS!!

 

Font Resize
Contrast