Środa dniem pomarańczowej sznurówki

Środa dniem pomarańczowej sznurówki. Dołącz do akcji #jestnaswiecej

Hejterzy są w internecie najgłośniejsi, ale wcale nie jest ich najwięcej. Dołącz do akcji i udowodnij, że hejt nie jest Ci obojętny. Przeciwstaw mu się razem z nami! Nie bój się stanąć w obronie tych, którzy są atakowani w sieci. Okaż solidarność z ofiarami. Pokażmy, że #jestnaswiecej.

Akcja ma na celu uwrażliwienie uczniów i rodziców na problem hejtu w intrenecie. W ramach akcji uczniowie klas VI-VIII brali udział w zajęciach o hejcie oraz dostali pomarańczowe sznurówki Fundacji Orange.

Zachęcamy do publikowania swoich zdjęć butów z pomarańczową sznurówką z opisem #jestnaswięcej. Jednocześnie zapowiadamy już konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie buta z pomarańczowa sznurówką w roli głównej (szczegóły już wkrótce).

Wasze zdjęcia z dnia pomarańczowej sznurówki możecie przesyłać na adres k.brzezińska@zspczarkow.pl

Pokaż, że jesteś przeciw hejtowi w sieci.

Załóż pomarańczową sznurówkę, symbol akcji #jestnaswiecej

Font Resize
Contrast