E-maile nauczycielskie

W celu kontaktu z nauczycielami poszczególnym przedmiotów mogą Państwo skorzystać z podanych adresów e-mail:

 

Nauczyciele szkoły i przedszkola:

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Adres e-mail

Biela Rafał r.biela@zspczarkow.pl
Bienioszek Wioletta w.bienioszek@zspczarkow.pl
Bryła Jolanta j.bryla@zspczarkow.pl
Chrapek Anna a.chrapek@zspczarkow.pl
Drobik Katarzyna k.drobik@zspczarkow.pl
Dybowicz Renata r.dybowicz@zspczarkow.pl
Fischer Małgorzata m.fischer@zspczarkow.pl
Folek Beata b.folek@zspczarkow.pl
Frej Anna a.frej@zspczarkow.pl
Górska Ewa e.gorska@zspczarkow.pl
Gruszka Anna a.gruszka@zspczarkow.pl
Haka – Otręba Anna a.haka-otreba@zspczarkow.pl
Hristova Daria d.hristova@zspczarkow.pl
Jaroszek Katarzyna k.jaroszek@zspczarkow.pl
Jaskulska Anna a.jaskulska@zspczarkow.pl
Kantorowska Anna a.kantorowska@zspczarkow.pl
Kloc Ksenia k.kloc@zspczarkow.pl
Kloc Marek m.kloc@zspczarkow.pl
Koczar Michalina m.koczar@zspczarkow.pl
Kost Aleksandra a.kost@zspczarkow.pl
Kubica Maria m.kubica@zspczarkow.pl
Kuś Kornelia k.kus@zspczarkow.pl
Lasek Maria m.lasek@zspczarkow.pl
Młodzik Janusz j.mlodzik@zspczarkow.pl
Otręba Maria m.otreba@zspczarkow.pl
Piór Emilia e.pior@zspczarkow.pl
Pławecka Marcelina m.plawecka@zspczarkow.pl
Porębska Agnieszka a.porebska@zspczarkow.pl
Ryś Bernadeta b.rys@zspczarkow.pl
Skrzyńska Jolanta j.skrzynska@zspczarkow.pl
Spiączka Aleksandra a.spiaczka@zspczarkow.pl
Stalmach Małgorzata m.stalmach@zspczarkow.pl
Szymura Paulina p.szymura@zspczarkow.pl
Tyc Liliana l.tyc@zspczarkow.pl
Waleczek Joanna j.waleczek@zspczarkow.pl
Wita Paweł p.wita@zspczarkow.pl
Zywert Justyna j.zywert@zspczarkow.pl

Nazwisko i imię nauczyciela

Adres e-mail

Mędela – Faruga Anna a.medela-faruga@zspczarkow.pl
Mikołajec Patrycja p.mikolajec@zspczarkow.pl
Kania Agnieszka a.kania@zspczarkow.pl
Skut Małgorzata m.skut@zspczarkow.pl
Wala Justyna j.wala@zspczarkow.pl
Font Resize
Contrast