Gra miejska

15 października dwie drużyny z klasy 8 wzięły udział w grze miejskiej na temat I powstania śląskiego zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Królowej Jadwigi Śląskiej w Pszczynie.
Zadaniem drużyn było napisanie testu z wiedzy o powstaniu (obie spisały się na medal i uzyskały 100% poprawnych odpowiedzi), a następnie runda po osiedlu powstańców śląskich, na którym rozlokowane były punkty z zadaniami praktycznymi.

Mimo świetnej współpracy „Czarkusów” (Karol Banot, Karol Gacek i Damian Kania) oraz „Gryfnych Freli” (Justyna Król, Julia Makowczyńska i Emilia Szczerbowska) o miejscu na podium zdecydowały drobne elementy i przysłowiowe szczęście! Jesteśmy z Was bardzo dumni, a zabawa była przednia, no i wiedza o powstaniu zapewne zostanie w Waszych głowach na długo!

Anna Kantorowska/ Paweł Wita
Font Resize
Contrast